Каталог  |   Прайс-листи  |   Спецпропозиція  |   Нові надходження     

На головну

Пошук
Контакт
Замовлення
Каталог
Прайс-листи
 
Про нас
Виробництво
Послуги
Каталог
Контакт
Прайс-листи
Партнери
Об'єкти
Замовлення
 


finance.com.ua

finance.com.ua

finance.com.ua

Rambler's Top100
Rambler's TopShop
 
интернет казино
регистрация доменов
ed pills
buy levitra pills

   

OZAP – досвідчений виробник стелажних систем для магазинів будь-якого профілю.

Фірма працює на ринку стелажного обладнання, касових боксів та прилавків з 1960 року і є найбільшим виробник стелажного обладнання в Чеській Республіці.

Продукція OZAP репрезентує Чеську машинобудівельну традицію, особливості оригінальності за доступну ціну. З продукцією фірми OZAP можна зустрітися в 14 країнах Європи (Англія, Німеччина, Франція, Росія, Польща, Хорватія, Італія та ін.).

Високоякісні та високотехнологічні стелажні системи торгової марки OZAP стоять на рівні з провідними європейськими виробниками. Стелажні системи OZAP багатофункціональні та можуть використовуватись в різних форматах магазинів від мінімаркета до гіпермаркета а також у різних напрямках: продуктових, будівельних та промтоварних магазинах, магазинах електроніки або одягу. Стелажні системи OZAP налічують більше 600 основних елементів та більше 6000 додаткових. Фірма OZAP виходить на ринок України зі своєю високотехнологічною продукцією та пропонує свої послуги для підприємств України, які хочуть отримати високоякісний інтер’єр свого магазину за прийнятну ціну.

Клієнтами фірми OZAP в Європі є відомі фірми:
OBI Німеччина, TESCO Англія, YVES ROCHER Франція, MAKITA Франція, GLOBUS Німеччина, KENVELO Ізраїль, BOSCH Німеччина, автозаправні станції ARAL Чехія, SLOVNAFT Словенія, RENO Німеччина, HORSELAN Голландія, EVROSPORT Австрія.

   
UAB "FREOR"
Один із європейських лідерів по виробництву торгового холодильного обладнання.
   

UAB "NPI" — багатопрофільна спеціалізована компанія, що вже понад 6 років працює в області торгового та холодильного обладнання для магазинів. На сьогоднішній день "NPI" — одна з найбільших компаній в даному сегменті ринку в Європі.
Основними напрямками діяльності компанії "NPI" є поставка та продаж торгового, складського та технологічного обладнання.

Обладнання "NPI" використовують провідні торгові мережі України, Россії, Беларусі, Латвії, Грузії, Литви.

Група Елікор – російський виробник торгового обладнання та цінового профілю (цінникотримачів).


 
 
   
© 2006, ТзОВ "РЕБІТ". Все права застережені. Використання матеріалів сайту можливе лише з посиланням на джерело.
Розробка, дизайн, хостинг: Інформаційно-Технологічний Центр SP-SERVICE.